Важливо підтримувати постійне опалення приміщення в холодну пору року. Адже тривалі перерви та значне охолодження можуть дуже нашкодити. Також слід провітрювати кожну кімнату. Експерти радять не жити з постійно зачиненими дверима. Краще, коли у помешканні циркулює повітря між кімнатами. Таким чином, якщо в одній з них вологість підвищується, вона може нормалізуватися за рахунок інших кімнат.
Різні експерти рекомендують витримувати різну температуру в помешканні. Спати краще при нижчих показниках термометра: 17-20 градусів. Для сидячої роботи потрібні більш теплі умови. Також кожна людина може мати свою комфортну температуру приміщення.
Проте повітря у помешканні повинно нагріватися мінімально до 14 градусів. Це особливо важливо для тих приміщень, які рідко провітрюються. Щоб утворювалося мінімум конденсату прогрівайте повітря в кімнатах не менш як до 18-20 градусів. Важливо також контролювати вологість. Вона не повинна перевищувати 60%.
Якщо часто помічаєте конденсат на вікнах, це є ознакою підвищеної вологості. Використовуйте осушувачі, ставте на підвіконня блюдця з сіллю та регулярно провітрюйте.
Читайте також:
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.