Раніше ми писали, що пенсіонерам дали 30 днів, щоб з’явитися до Пенсійного фонду.
Український уряд продовжує виплати вікових надбавок до пенсій, ініційованих Президентом. Програма охоплює пенсіонерів старших за 70 років і діє по всій території країни.
Доплати розраховуються автоматично, тому пенсіонерам не потрібно особисто звертатися для їх отримання. Надбавки починають нараховувати з дня досягнення певного віку, а не з початку календарного місяця. Наприклад, якщо пенсіонеру виповнилося 70 років 6 вересня, він отримає надбавку, починаючи з цієї дати. У вересні виплата буде частковою, а з жовтня – у повному обсязі.
Однак є додаткова умова: доплату отримують лише ті пенсіонери, чий загальний розмір пенсії не перевищує 10 340,35 гривень.
Важливо зазначити, що індексація пенсій у 2023 та 2024 роках не вплинула на розмір вікових доплат, і вони залишилися на тому ж рівні.
Ця програма спрямована на підтримку літніх українців в умовах складної економічної ситуації, забезпечуючи їм додаткову фінансову допомогу.
Вас також можуть зацікавити новини:
Погодні умови в Україні 22 квітня залишаться нестабільними. Нічні заморозки зміняться помірним денним теплом, але…
У середу, 22 квітня, геомагнітна ситуація залишатиметься відносно спокійною, але з ознаками активності. Прогноз вказує…
Вчені зі Швеції провели масштабне дослідження крові людей, які перетнули позначку у 85 та 100…
У Чорнобильській зоні відчуження дійсно фіксували великих сомів, що породило чимало легенд. Однак їхні розміри…
Український бізнесмен Рінат Ахметов здійснив одну з найдорожчих угод на глобальному ринку нерухомості. Йдеться про…
Релігійна місія "Карітас-Спес" надає допомогу людям, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах і…