Внутрішньо переміщені особи, які мешкають у місті Умань Черкаської області, можуть отримати продуктові набори від Уманського центру допомоги.
Раніше ми розповідали, як оформити «тисячу Зеленського».
Гуманітарна допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які проживають у місті Умань та не отримували аналогічну допомогу від центру протягом останніх шести місяців.
Для отримання продуктового набору необхідно пройти анкетування, яке відбудеться 5 грудня з 10:00 за адресою: Умань, вул. Революції Гідності (колишня Чехова), 48 (церква “Воскресіння Господнього”).
Вас також можуть зацікавити новини:
Українцям, які досягають пенсійного віку наприкінці 2025 року, радять не поспішати з поданням документів на…
Підлоговий плінтус — обов’язковий елемент в оформленні будь-якого інтер'єру. Він виконує дві важливі функції: захищає…
Максимум користі, мінімум зусиль. Приготуйте ідеальний курячий делікатес без желатину.
Наші історії зберігаються не лише в книжках чи спогадах. Також вони можуть висіти близько до…
Не викидайте лушпиння від картоплі. Це прекрасне екологічне добриво, яке підвищить врожайність на городі у…
Які чаї варто пити восени, щоб зміцнити імунну систему і не хворіти на традиційні осінні…