Раніше ми писали, що українців попередили про масове блокування банківських карток: хто залишиться без доступу до рахунків.
Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроєкт №8153 “Про захист персональних даних”. Документ, автором якого є спікер парламенту Руслан Стефанчук, пропонує нові правила для боротьби зі спам-дзвінками та повідомленнями.
Згідно з проєктом, абоненти матимуть право подавати письмові запити до постачальників електронних комунікаційних послуг для відстеження небажаних викликів. Це дозволить ідентифікувати абонентів, які здійснюють шкідливі чи небажані дзвінки, та використовувати ці дані виключно для захисту своїх інтересів у суді.
Якщо запит буде задоволено, постачальник послуг зобов’язаний надати інформацію про номер телефону, ім’я абонента, а також, за наявності, його адресу проживання або юридичну адресу. Дані про такі запити мають зберігатися протягом трьох років.
Крім того, постачальник може тимчасово фіксувати походження всіх дзвінків на номер абонента, включаючи ті, що не ідентифіковані, для аналізу. Ці дані надаватимуться запитувачу у письмовій формі.
Нововведення покликані захистити громадян від небажаних комунікацій і надати більше інструментів для боротьби з телефонним спамом.
Вас також можуть зацікавити новини:
Котики та собачки, як і люди, інколи хворіють, отримують травми. Тому дуже важливо правильно поводитись…
Кожен народ має свої Великодні традиції. Колись на Великдень святковий стіл мав складатися із 40…
Верховна Рада України у середу, 16 квітня, проголосувала за продовження військового стану та загальної мобілізації…
Ознайомитися з розкладом роботи вашого лікаря, записатися на прийом в зручний для вас час можна…
Хочете отримати рекордний урожай смородини? Це легко зробити –просто не забудьте внести це мегаефективне підживлення…
Великдень – час цікавих кулінарних експериментів! Приготуйте неймовірну випічку у вигляді зайчиків, традиційну для Австрії.…