Раніше ми писали, що українців попередили про масове блокування банківських карток: хто залишиться без доступу до рахунків.
Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроєкт №8153 “Про захист персональних даних”. Документ, автором якого є спікер парламенту Руслан Стефанчук, пропонує нові правила для боротьби зі спам-дзвінками та повідомленнями.
Згідно з проєктом, абоненти матимуть право подавати письмові запити до постачальників електронних комунікаційних послуг для відстеження небажаних викликів. Це дозволить ідентифікувати абонентів, які здійснюють шкідливі чи небажані дзвінки, та використовувати ці дані виключно для захисту своїх інтересів у суді.
Якщо запит буде задоволено, постачальник послуг зобов’язаний надати інформацію про номер телефону, ім’я абонента, а також, за наявності, його адресу проживання або юридичну адресу. Дані про такі запити мають зберігатися протягом трьох років.
Крім того, постачальник може тимчасово фіксувати походження всіх дзвінків на номер абонента, включаючи ті, що не ідентифіковані, для аналізу. Ці дані надаватимуться запитувачу у письмовій формі.
Нововведення покликані захистити громадян від небажаних комунікацій і надати більше інструментів для боротьби з телефонним спамом.
Вас також можуть зацікавити новини:
Магнітні бурі впливають на самопочуття та здоров'я багатьох людей і справа не лише у віці.…
Церква вшановує пам'ять двох апостолів, які, незважаючи на різні долі та характери, стали єдиними у…
Оплатити рахунок — це ще не все. Квитанції за комунальні послуги потрібно зберігати певний час.…
Гороскоп здоров'я на липень - це рекомендації для всіх знаків Зодіаку зайнятися своїм здоров'ям і…
У липні сад та город потребують активного догляду, але не всі дні для цього однаково…
Легкий у приготуванні та надзвичайно смачний пиріг з вишнями стане улюбленим літнім десертом. Обов'язково спробуйте!