Чимало українців скаржаться, що їм не прийшли соціальні виплати на рахунки. У Міністерстві соціальної політики пояснили, що відбувається та коли гроші нарахують. Про це розповіла очільниця міністерства Оксана Жолнович.
Раніше ми розповідали, що міжнародна організація надає українцям виплати по 3600 гривень на місяць.
Річ у тому, що соціальні виплати мають другу черговість після воєнних витрат. Тобто якщо до казначейства одночасно надходять рахунки від Міністерства соціальної політики та Міністерства оборони, то саме спочатку сплатять рахунок Міноборони, а потім усі інші. У зв’язку з цим можуть бути затримки у нарахуванні соціальної допомоги.
Проте Оксана Жолнович запевняє, що гроші на соцвиплати у бюджеті є. Зокрема, цю статтю видатків оплачують міжнародні партнери. Тож усі виплати будуть нараховані на рахунки.
Однак міністерка також попередила, що якщо затримка у нарахуванні виплат тривала (до кількох місяців), варто звернутися на гарячу лінію за номером 1545. У такому разі фахівці розглянуть ситуацію в індивідуальному порядку, оскільки помилок та збоїв у нарахуваннях не можна виключати.
Вас також можуть зацікавити новини:
Держава надає низку пільг та надбавок пенсіонерам, які мають статус ветеранів праці. Ми зібрали повний…
16 серпня всі православні відзначають значне свято. Цього дня потрібно сходити до церкви та приготувати…
Спека чи зливи? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Пастернак здається милою садовою рослиною, але в спеку він може викликати сильні опіки. Що треба…
Лише кілька простих інгредієнтів — і ви створите пиріг, що здивує навіть найвибагливіших гурманів.