Перед початком посадки слід ретельно підготувати землю. Часник слід садити на сонячних ділянках із супіщаною та нейтральною реакцією ґрунту.
Раніше ми розповідали, які добрива потрібно вносити під часник.
Важливо пам’ятати, що свіжий гній для підживлення часнику не можна використовувати, оскільки це може призвести до виникнення хвороб і залучення шкідників.
Найвдалішими днями для посадки часнику за місячним календарем вважаються 23, 27, 28, 29 і 30 жовтня. Посаджений цими днями озимий часник порадує вас добрим урожаєм.
Щодо посадки часнику в листопаді, то особливо сприятливими днями вважаються 18, 20 та 28 листопада. Також підійдуть 19, 24, 25 та 29 листопада.
Потрібно вирити борозенки глибиною 15–20 сантиметрів із проміжками 20 сантиметрів. На дно кожної борозни бажано насипати шаром 3 сантиметри крупного піску. Це допоможе уникнути контакту зубчиків із ґрунтом та захистить їх від гниття. Після розміщення зубчиків необхідно замульчувати ділянку 2-сантиметровим шаром суміші сухого торфу та землі з тирсою.
Читайте також:
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…
З віком засвоєння вітаміну B12 погіршується, і це може серйозно позначитися на здоров'ї. Цей вітамін…
Ведення і зберігання трудових книжок час від часу змінюються, є і нововведення у зв’язку з…