Багато господинь не люблять мити підлогу через те, що це займає багато часу. Також не всі знають, які засоби слід використати і яку швабру вибрати, щоб результат досягався швидко та радував довго.
Раніше ми розповідали, як помити вікна, щоб не було розводів.
Чиста тепла вода, звичайно, зробить підлогу набагато чистішою. Але якщо до неї додати кілька складників, то звичайне прибирання перетвориться також на санітарну обробку квартири. А любителі ароматів можуть навіть напарфумувати кімнату під час миття підлоги.
На 5 літрів теплої води додайте:
Білизна на основі хлору дезінфікує поверхні, тому нею не варто нехтувати. Особливо це стосується передпокою, де члени сім’ї залишають взуття та верхній одяг. Оцет виконує подібні функції. Його обирають ті, хто не любить запаху хлорки. Щоб надати приміщенню гарного аромату, господині також використовують спеціальні засоби для миття підлоги. А кілька крапель улюбленої ефірної олії теж чудово освіжать і наповнять ароматами кімнату.
Зверніть увагу, що мити підлогу слід у гумових рукавичках.
Експерти із прибирання переконують, що неправильна швабра може звести всю роботу нанівець. Так, швабри з губкою тільки розносять бруд приміщенням, але практично не вбирають його. На їхню думку, це найгірший вибір із усіх.
Фаворитка експертів із прибирання та чистоти – швабра з ганчіркою з мікрофібри. Саме цей матеріал дозволяє якісно та швидко вимити підлогу, не залишивши розводів. Доказом цього стане експеримент: помийте підлогу один раз такою шваброю. Потім замініть воду чистою та випрайте або замініть чистою накладку з мікрофібри. Помийте підлогу ще раз – ви побачите, що вода та ганчірка залишаться практично чистими. Тож тест на «білі шкарпетки» пройдете неодмінно.
Читайте також:
Розумні годинники не тільки показують час, а й виконують безліч інших функцій, які роблять наше…
Що чекає на метеозалежних людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Досвідчені кухарі знають маленький секрет смачного плову. Щоб плов вийшов чудово ніжним та смачним, потрібно…
За рік яйця подорожчали майже на 75%, але у квітні-травні почали дешевшати. Експерти пояснюють, коли…
Тисячі українців виявилися далеко від своїх будинків через війну. Що робити з комунальними платежами, якщо…
Ми чули про те, як наші бабусі їли лободу і жували цикорій, як корисний кульбаба.…