Внутрішньо переміщені особи, яким автоматично продовжили виплату допомоги на проживання у березні на півроку, можуть її втратити.
Про це заявили юристи Юридичного порадника для ВПО.
Раніше ми розповідали, що в Україні хочуть ліквідувати Мінреінтеграцію і це може позначитися на виплатах ВПО.
Йдеться про державну допомогу на проживання у розмірі 2000 гривень на дорослу людину та 3000 гривень на дитину або особу з інвалідністю.
Звертатися по виплати тим, кому їх продовжили у березні, не потрібно. Допомогу продовжать ще на півроку без особистого звернення.
Проте протягом вересня органи соціального захисту проведуть додаткову верифікацію, за результатами якої окремим отримувачам допомогу в жовтні буде припинено.
Виплат ВПО можуть позбавити в разі невідповідності таким критеріям:
Вас також можуть зацікавити новини:
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.