Залежно від регіону, розпочинати посадкові роботи можна з кінця серпня: що південніше, то пізніше. Спочатку висаджуються дрібноцибулинні рослини, з кінця вересня більші цибулини, такі, як лілії, тюльпани, нарциси.
Раніше ми розповідали, як правильно посадити тюльпани.
Гіацинти висаджуються, коли температура зменшиться до +8 градусів. Здебільшого треба дотримуватись того, що для вкорінення цибулинам знадобиться два-три тижні – з урахуванням поточної погоди.
Суть осінньої посадки полягає в тому, щоб цибулина до холодів зуміла вкоренитися та сформувати хорошу кореневу систему, але не проросла і не пустила паросток. До речі, паростки тюльпанів та нарцисів непогано переносять негативні зниження температури. Якщо цибулини проростуть, вкрийте їх на зиму сіном, соломою або опалим листям.
Глибина посадки традиційна – три висоти цибулини. Чим більший діаметр цибулин, тим більша відстань між ними при посадці. Наперед вносяться добрива – компост, перегній. Щоб уникнути хвороб, не слід висаджувати цибулини на колишнє місце. Після посадки ґрунт поливають і мульчують.
Читайте також: Біля яких рослин не можна садити троянди: кожен другий припускається помилки
Придбавши цибулини гіацинтів, орієнтуйтеся на забарвлення лусочок. Забарвлення майбутнього суцвіття приблизно таке саме, як у лусочок.
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…