Залежно від регіону, розпочинати посадкові роботи можна з кінця серпня: що південніше, то пізніше. Спочатку висаджуються дрібноцибулинні рослини, з кінця вересня більші цибулини, такі, як лілії, тюльпани, нарциси.
Раніше ми розповідали, як правильно посадити тюльпани.
Гіацинти висаджуються, коли температура зменшиться до +8 градусів. Здебільшого треба дотримуватись того, що для вкорінення цибулинам знадобиться два-три тижні – з урахуванням поточної погоди.
Суть осінньої посадки полягає в тому, щоб цибулина до холодів зуміла вкоренитися та сформувати хорошу кореневу систему, але не проросла і не пустила паросток. До речі, паростки тюльпанів та нарцисів непогано переносять негативні зниження температури. Якщо цибулини проростуть, вкрийте їх на зиму сіном, соломою або опалим листям.
Глибина посадки традиційна – три висоти цибулини. Чим більший діаметр цибулин, тим більша відстань між ними при посадці. Наперед вносяться добрива – компост, перегній. Щоб уникнути хвороб, не слід висаджувати цибулини на колишнє місце. Після посадки ґрунт поливають і мульчують.
Читайте також: Біля яких рослин не можна садити троянди: кожен другий припускається помилки
Придбавши цибулини гіацинтів, орієнтуйтеся на забарвлення лусочок. Забарвлення майбутнього суцвіття приблизно таке саме, як у лусочок.
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…