Незважаючи на очевидну користь, при деяких захворюваннях кавун вживати категорично заборонено. Наприклад, тим, хто страждає на порушення відтоку сечі або у кого в організмі є камені великих розмірів. Під впливом кавунового соку вони можуть рушити з місця, що може призвести до сильного нападу кольок.
Також кавун протипоказаний при колітах і проносах, його небажано їсти людям із захворюваннями серцево-судинної системи, які страждають на затримку рідини в організмі.
Крім того, багато хто любить їсти кавун з хлібом, проте дієтологи не схвалюють таку харчову поведінку. Це може спричинити гострий панкреатит, захворювання підшлункової залози, метеоризм та діарею, а також призвести до утворення каменів.
Особливо небажано заїдати кавун чорним хлібом – це може спричинити загострення хвороб шлунка або дванадцятипалої кишки.
Цю ягоду не можна їсти перед їдою або відразу після неї, оскільки можливими є проблеми з травленням. Щоб цього не сталося, ласувати кавуном можна за дві години до або через дві години після їди і окремо від інших продуктів.
Це печиво в дитинстві любили абсолютно всі. Згадайте цей смак, приготувавши «Каштани» за простим рецептом.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…
Частина українців можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міжнародної організації. Як це зробити.
Деякі пенсіонери можуть отримувати. На які доплати до пенсій можна розраховувати та як їх оформити.