Незважаючи на очевидну користь, при деяких захворюваннях кавун вживати категорично заборонено. Наприклад, тим, хто страждає на порушення відтоку сечі або у кого в організмі є камені великих розмірів. Під впливом кавунового соку вони можуть рушити з місця, що може призвести до сильного нападу кольок.
Також кавун протипоказаний при колітах і проносах, його небажано їсти людям із захворюваннями серцево-судинної системи, які страждають на затримку рідини в організмі.
Крім того, багато хто любить їсти кавун з хлібом, проте дієтологи не схвалюють таку харчову поведінку. Це може спричинити гострий панкреатит, захворювання підшлункової залози, метеоризм та діарею, а також призвести до утворення каменів.
Особливо небажано заїдати кавун чорним хлібом – це може спричинити загострення хвороб шлунка або дванадцятипалої кишки.
Цю ягоду не можна їсти перед їдою або відразу після неї, оскільки можливими є проблеми з травленням. Щоб цього не сталося, ласувати кавуном можна за дві години до або через дві години після їди і окремо від інших продуктів.
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…