Раніше ми писали, що протягом трьох днів проходитиме реєстрація для отримання виплат у розмірі 3600 гривень на місяць.
Наразі Міжнародна організація Acted дистанційно реєструє жителів України на отримання багатоцільової грошової допомоги. Щотижня оновлюються локації для реєстрації.
На цьому тижні в Запорізькій області для соціально незахищених категорій населення Запорізького району.
Донецька область – для незахищених категорій населення
В Херсонській області проходить реєстрація на грошову допомогу для мешканців, будинки яких частково або повністю зруйновані внаслідок конфлікту та залишаються жити в громадах (також поранення, смерті):
В Чернігівській області для мешканців, чиї будинки частково або повністю зруйновані внаслідок конфлікту та залишаються проживати в наступних громадах.
Критерії вразливості для участі в програмі:
Деталі програми грошової допомоги в онлайн формі: https://cutt.ly/GwBccR2f.
Якщо ви належите до перелічених категорій та проживаєте в наведених громадах, звертайтеся до місцевих органів влади, щоб бути включеним до програми, або телефонуйте до колл-центру відділу грошово допомоги за номерами телефонів: 0671311002, 0634535710. 0952852984 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.
Джерело: to4ka.fun
Вас також можуть зацікавити новини:
Деякі українці матимуть змогу отримати ваучери на суму понад 30 тисяч гривень: на що дають гроші
Обмеження переказів із картки на картку: які ліміти встановить Нацбанк (відео)
Початок січня 2026 року супроводжується помірною геомагнітною активністю. За прогнозами вчених, 7 січня магнітна буря…
Морози швидко перетворюють подвір’я на небезпечний льодовий майданчик. На щастя, є доступні способи зробити доріжки…
Український метрополітен у 2026 році працює за чітко визначеними правилами доступу пасажирів. Їх недотримання є…
Фікуси – одні з найпопулярніших кімнатних рослин. Вони прикрашають інтер'єр, очищають повітря і при правильному…
Українські мобільні оператори у 2026 році оновили свої бюджетні тарифні лінійки, намагаючись утримати абонентів в…
«Оселедець на шубі» — один із найулюбленіших салатів українців, але класичне викладання шарами займає чимало…