Ні, в магазин бігти точно не потрібно. Багато квітникарів вважають, що підживлювати рослини потрібно виключно магазинними препаратами, але ми пропонуємо вам приготувати домашній засіб, який не менш ефективний.
Раніше ми розповідали, чому півонії погано цвітуть.
Для цього вам знадобиться 1 таблетка найпопулярнішого аптечного препарату. Мова про аскорутин. У ньому міститься аскорбінова кислота та рутин. Ці речовини прискорюють розвиток рослин, піднімають імунітет. Після такого підживлення починають активно формуватися бутони, листя перестає жовтіти.
Для приготування розчину потрібно взяти одну таблетку аскорутину і потовкти до стану порошку, а потім розвести в 1 літрі води. Поливати рослини таким розчином можна 1 раз на 7 днів або 1 раз на 15 днів. Можна проводити полив сухою землею або вологою.
Цю підгодівлю квітникарі радять проводити навесні, адже після зимівлі багато рослин виснажені. Хоча й літом вона не завадить.
Тиждень з 18 по 24 серпня – це не просто календарний перехід від літа до…
Спека прискорила збирання кавунів в Україні, але разом із достатком прийшло падіння цін. Фермери скаржаться…
Чудеса трапляються – але не на замовлення. Ікона «Всецариця» вважається заступницею хворих, але Церква попереджає:…
Навіть за тривалого стажу не завжди можна розраховувати на високу пенсію. Розповідаємо, як вважається пенсійна…
Літо — час яскравого сонця, високої температури і особливого догляду за собою. Прості рецепти масок…
Банки та ПФУ об'єднають зусилля: в Україні посилять контроль за виплатами пенсіонерам