Новини

У трьох містах України Данія збудує спеціальні екобудинки: для кого саме

Данія побудує в Україні містечка для психологічного відновлення дітей, позбавлених батьківського піклування.

Презентація проєкту “Простори для життя дітей” відбулася 14 квітня у Копенгагені за участі міністерки економіки України Юлії Свириденко, повідомляє Мінекономіки.

Проєкт передбачає будівництво екобудинків сімейного типу в трьох містах України протягом чотирьох років.

Раніше ми розповідали, кому належить пенсія за втратою годувальника.

У таких “містечках” облаштують соціальні простори та рекреаційні зони для дітей, а також надаватимуть комплексні допоміжні послуги, зокрема психосоціальну підтримку.

Усі будинки зводитимуть з будівельних матеріалів українського виробництва, що стане значною підтримкою економіки. Особливістю проєкту також є екологічність. Концепція передбачає спорудження житла зі значним скороченням викидів CO2.

“Сьогодні підтримка українських дітей, які страждають від війни, вкрай важлива. Понад 27 тис. дітей живуть в інституціях й потребують родини й нового дому. Тож ми щиро вдячні Данії за цей важливий гуманітарний проєкт”, — зазначила Юлія Свириденко.

Проєкт ініційовано SOS Children’s Villages Denmark, що є частиною однієї з найбільших у світі неурядових організацій SOS Children’s Villages, та буде реалізовано у партнерстві з SOS Children’s Villages Ukraine (SOS UA), Фондом Villum, Фондом Viessmann, Фондом Grundfos, Фондом Bitten & Mads Clausen, Групою VELUX, Фондом Somfy, DOVISTA, Flügger, VELUX Україна, Kromann Reumert та Експортно-інвестиційним фондом Данії (EIFO).

Вас також можуть зацікавити новини:

Українцям видають новий вид гуманітарної допомоги – як подати заявку та що можна отримати

Приймаються заявки на продуктові набори: як зареєструватися на видачу допомоги

Новое на сайте

  • Новини

Святитель Миколай і Санта-Клаус: у чому різниця та як допомагає людям Чудотворець

6 грудня за новоюліанським календарем і 19 грудня за юліанським ми відзначаємо свято Миколая. Хто…

05/12/2025 06:33
  • Новини

Пенсії в Україні і Польщі: як різняться виплати і хто отримує більше – суми вас вразять

Польська пенсія для українців часто здається досить високим доходом. Наскільки ці виплати відрізняються від тих,…

05/12/2025 05:26
  • Новини

5 грудня Україна відчує перший подих зими: чи надовго похолодає

У п'ятницю, у більшості регіонів України очікується зниження температури до зимових стандартів. Синоптики повідомили, як…

04/12/2025 22:30
  • Новини

Плями та спалахи на Сонці 5 грудня: як все це вплине на самопочуття українців?

Потужний спалах зафіксовано на Сонці, через це магнітосфера Землі знаходиться у збудженому стані. Наскільки це…

04/12/2025 21:30
  • Новини

Новорічні свята все ближче: чи буде в Україні додатковий день відпочинку

Чи варто розраховувати на короткий робочий тиждень на свята? Чи будуть вихідні на Різдво і…

04/12/2025 20:30
  • Новини

Чи солодкі мандарини на прилавку: як безпомилково відрізнити їх від кислих

Непросте завдання вибору солодких мандаринів, насправді вирішується легко. Ось як вибрати найсмачніші фрукти без дегустації.

04/12/2025 19:30