Простір допомоги “Мелітополь Саме тут. Дніпро” інформує про первинну реєстрацію фінансової допомоги від УВКБ ООН у м. Дніпро.
Раніше ми розповідали, як отримати допомогу у сумі 10800 гривень.
Оформлення проходитиме на базі центру за попереднім записом.
Зареєструватися можуть переселенці з Мелітополя та Мелітопольського району з довідками ВПО м. Дніпро та Дніпропетровська область, які відповідають усім критеріям, зазначеним нижче:
Перший критерій. Особи, які ще не отримували грошову допомогу у розмірі 2200 грн/ос./місяць від міжнародних організацій (у 2022–2023 роках).
Другий критерій. Мають місячний дохід менш як 5400 грн на члена сім’ї.
Третій критерій. Належать до таких категорій населення:
Запис на реєстрацію можна виконати за посиланням: https://cutt.ly/VwJzl3Np.
Для реєстрації присутність всіх членів сім’ї, які претендують на виплати, є обов’язковою. Про дату та час зустрічі буде повідомлено додатково у телеграмах каналу: https://cutt.ly/GwJzzlkX. Детальна інформація про реєстрацію за номером гарячої лінії: 0800307711.
Споживачам газу радять уважно перевіряти платіжні дані в банківських застосунках і сервісах. Що змінилося?
Пенсію можуть не лише збільшити, а й зменшити. Чому так відбувається?
Разова виплата у 1500 гривень нараховується не на сім’ю, а на кожного отримувача соціальних виплат…
До редакції звернулася Олена Максимова з Дніпра із практичним запитанням, яке нині хвилює багатьох мешканців…
Ритм життя в міських умовах диктує свої правила вибору одягу. Сьогодні межа між домашнім затишком,…
Огірки можна вирощувати не лише через розсаду, а й висівати прямо у відкритий ґрунт. Головне…