Туя після зими ослаблена, її хвоя дуже чутлива і тому легко одержує опік. Внаслідок опіку хвоя туї жовтіє лише з освітлюваних сонцем сторін. Видаляти з ділянки таке дерево не варто. Постарайтеся створити йому комфортні умови – забезпечте тінь та необхідний полив. Згодом рослина оживе.
Раніше ми розповідали, чому розумні дачники не поспішають висаджувати на ділянці тую.
Щоб з туєю такого більше не траплялося, у майбутньому намагайтеся оберігати її від опіків. Для цього на початку зими або наприкінці зимового сезону прикривайте рослину із сонячних сторін лапником або будь-яким світлонепроникним, але добре пропускаючим повітря матеріалом.
Туя може пожовтіти і при захворюванні, викликаному грибом фузаріумом. Симптомами його є пожовтіння хвої та ураження кореневої системи рослини. Уражена частина стовбура стає темно-коричневою, а кора поступово відшаровується. Якщо рослина сильно уражена грибом, то її доведеться викопати та спалити. Якщо ж спостерігається початкова стадія захворювання, можна обприскати рослина 0,05-процентным розчином ДНОКа. Обробку потрібно проводити у квітні чи на початку травня.
Позбавити водійських прав можуть навіть тих, хто не порушує правила дорожнього руху. Банальна перевірка документів…
7 квітня в Україні відзначають Всесвітній день здоров'я. Християни вшановують пам'ять святого преподобного Юрія Мелітійського.…
До першої групи інвалідності належать люди, які повністю втратили працездатність і вимагають постійної опіки. Вони…
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…
Досвідчені овочівники розповіли, чим потрібно підживити кабачки та цукіні, щоб урожаю вистачило і для власного…
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…