Реєстрацію на грошову допомогу проводить громадська організація «Відповідальні громадяни» у партнерстві із World Vision за проектом “Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги потерпілому від конфлікту населенню в Україні”.
Раніше ми розповідали, що українці з 4 областей можуть подати заявки на нову гуманітарну допомогу.
Загальна сума допомоги складає 10800 грн на члена домогосподарства (під “домогосподарством” маються на увазі люди, зареєстровані за однією адресою).
Оформити допомогу можуть мешканці: Костянтинівської громади Краматорського району Донецької області, Красноградської громади Красноградського району Харківської області та Софіївської громади Криворізького району Дніпропетровської області.
Допомогу можуть отримати особи/сім’я, які не отримують/отримували (протягом 3 останніх місяців) грошову допомогу від міжнародних організацій і можуть документально підтвердити чотири та більше критеріїв уразливості:
Додаткові критерії:
Прийом заявок на грошову допомогу здійснюється за електронною формою:
Костянтинівська громада Донецької області: http://surl.li/pdqco
Красноградська громада Харківської області: http://surl.li/pdqee
Софіївська громада Дніпропетровської області: http://surl.li/pdqdk
Слід зазначити, що форму буде закрито при досягненні ліміту.
7 липня на Івано-Франківщині очікується дощ, на решті територій без опадів.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…