25-26 вересня – у ці дні краще відмовитися від посівів овочевих культур, невдалими будуть поливи та підживлення. Але можна збирати врожай він довго зберігатиметься і збереже смакові якості. Можна викопувати цибулини на зберігання, пересаджувати розсаду в ґрунт, перекопувати та готувати до зими ділянку.
27-28 вересня – у ці дні краще не застосовувати хімічні препарати для захисту рослин від хвороб та шкідників, а також не проводити підживлення. Але це гарний час для посіву овочів у теплиці, а також для збирання врожаю буряків, моркви, гарбуза, кабачків. Можна садити озимі культури та посіяти зелень для вирощування на підвіконні. Посадки плодових і декоративних рослин будуть вдалими.
29 вересня – повний місяць. Посівний календар не рекомендує працювати із рослинами.
30 вересня – краще не обрізати коріння та гілки рослин (рани довго гояться), а також не варто сіяти та пересаджувати більшість культур. Можна перекопати ділянку, видалити бур’ян, внести добрива на зиму, зібрати залишки врожаю.
1 жовтня – у цей день можна зайнятися посадкою коренеплодів та бобових рослин, а от рослини, що дають надземні плоди, краще не чіпати. Тобто не займатися їх посадкою чи збиранням урожаю.
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…