25-26 вересня – у ці дні краще відмовитися від посівів овочевих культур, невдалими будуть поливи та підживлення. Але можна збирати врожай він довго зберігатиметься і збереже смакові якості. Можна викопувати цибулини на зберігання, пересаджувати розсаду в ґрунт, перекопувати та готувати до зими ділянку.
27-28 вересня – у ці дні краще не застосовувати хімічні препарати для захисту рослин від хвороб та шкідників, а також не проводити підживлення. Але це гарний час для посіву овочів у теплиці, а також для збирання врожаю буряків, моркви, гарбуза, кабачків. Можна садити озимі культури та посіяти зелень для вирощування на підвіконні. Посадки плодових і декоративних рослин будуть вдалими.
29 вересня – повний місяць. Посівний календар не рекомендує працювати із рослинами.
30 вересня – краще не обрізати коріння та гілки рослин (рани довго гояться), а також не варто сіяти та пересаджувати більшість культур. Можна перекопати ділянку, видалити бур’ян, внести добрива на зиму, зібрати залишки врожаю.
1 жовтня – у цей день можна зайнятися посадкою коренеплодів та бобових рослин, а от рослини, що дають надземні плоди, краще не чіпати. Тобто не займатися їх посадкою чи збиранням урожаю.
Цей виняток у пенсійному законодавстві стосується не всіх, але якщо ви підпадаєте під категорію –…
Здається, що в тіні росте лише трава? Насправді є десятки культур, які чудово почуваються без…
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…