23 вересня 1943 року Полтаву було звільнено від німецьких окупантів. Тому сьогодні і святкується День народження славетного міста Полтави. Проте згідно з історичними джерелами Полтава була заснована близько 899 року. До цього на території сучасного міста мешкали племена стародавніх скіфів.
Також у цей день відзначається День боротьби з незавершенням дітьми середньої школи. Вперше подію провели у 2008 році. Головна мета – привернути увагу всіх до проблеми незавершення середньої школи.
23 вересня – Міжнародний день жестових мов. Цю дату встановлено в ООН. Цікаво, що використання жестового мовлення для комунікації – давнє явище. Дослідники припускають, що різні знаки використовували мисливці, щоб беззвучно передавати одне одному фрази.
2023 року день осіннього рівнодення випадає на 23 вересня. Рівноденство – це кінець астрономічного літа та початок астрономічної осені в Північній півкулі, а в Південній – кінець астрономічної весни та початок астрономічного літа.
Після осіннього рівнодення дні стають коротшими, а ночі довшими і настає холодніша пора.
Цього дня намагаються подякувати Богові чи Всесвіту за все, що ми маємо зараз – від їжі на столах до теплих стосунків з нашими рідними та близькими.
Також у цей день езотерики радять вийти на свіже повітря, спокійно посидіти на землі та відкрити свій розум та почуття навколишній природі. Така практика допомагає розслабитися, заспокоїтися та набратися сил.
Огірки можна вирощувати не лише через розсаду, а й висівати прямо у відкритий ґрунт. Головне…
Залишки їжі не обов’язково викидати — іноді саме з них виходять найсмачніші страви. Якщо після…
Через постійні обстріли енергетичної інфраструктури в Україні багато регіонів і досі стикаються з відключеннями електроенергії.…
У Львові суд розглянув справу про незаконне отримання пенсії по інвалідності та зобов’язав місцеву мешканку…
Багато українців звикли вважати ЦНАП місцем лише для оформлення довідок чи субсидій. Насправді перелік послуг…
Традиції прощання з померлими в Україні змінюються: дедалі більше людей обирають кремацію як альтернативу класичному…