18 вересня можна зайнятися посівом зелені, озимих культур, первоцвітів та однорічних квітів, троянд. Також будуть вдалими посів цілющих рослин та прянощів, посадка плодових дерев та ягідних чагарників. Поливи та підживлення потрібно проводити помірні.
19-20 вересня – сприятливі дні для посіву пасльонових та гарбузових овочів, а також для збирання врожаю для тривалого зберігання. Можна удобрювати та обробляти ділянку будь-якими засобами від шкідників та бур’янів. Хороші дні для посіву троянд, шипшини, аґрусу, обліпихи та будь-яких рослин з колючками та шипами. А от від викопування картоплі в ці дні краще відмовитись. Також відкладіть обрізання гілок плодових дерев.
21-22 вересня – можна зайнятися збиранням картоплі та інших овочів на зберігання. Хороший день для посадки весняних квітів, клематисів, полуниці. А ось від щеплень та поливу рослин краще відмовитися.
23-24 вересня – чудовий час для посадки озимої цибулі та часнику, петрушки, сидератів, плодових дерев, волоського горіха, полуниці, базиліка, руколи. Благополучним буде й збирання врожаю на насіння та для зберігання. Хороші дні для посадки будь-яких ягідних культур.
Це печиво в дитинстві любили абсолютно всі. Згадайте цей смак, приготувавши «Каштани» за простим рецептом.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…
Частина українців можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міжнародної організації. Як це зробити.
Деякі пенсіонери можуть отримувати. На які доплати до пенсій можна розраховувати та як їх оформити.