18 вересня можна зайнятися посівом зелені, озимих культур, первоцвітів та однорічних квітів, троянд. Також будуть вдалими посів цілющих рослин та прянощів, посадка плодових дерев та ягідних чагарників. Поливи та підживлення потрібно проводити помірні.
19-20 вересня – сприятливі дні для посіву пасльонових та гарбузових овочів, а також для збирання врожаю для тривалого зберігання. Можна удобрювати та обробляти ділянку будь-якими засобами від шкідників та бур’янів. Хороші дні для посіву троянд, шипшини, аґрусу, обліпихи та будь-яких рослин з колючками та шипами. А от від викопування картоплі в ці дні краще відмовитись. Також відкладіть обрізання гілок плодових дерев.
21-22 вересня – можна зайнятися збиранням картоплі та інших овочів на зберігання. Хороший день для посадки весняних квітів, клематисів, полуниці. А ось від щеплень та поливу рослин краще відмовитися.
23-24 вересня – чудовий час для посадки озимої цибулі та часнику, петрушки, сидератів, плодових дерев, волоського горіха, полуниці, базиліка, руколи. Благополучним буде й збирання врожаю на насіння та для зберігання. Хороші дні для посадки будь-яких ягідних культур.
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…