Так, під час перевірок газових лічильників представники облгазів почали виявляти випадки скручування показань. Таким чином, недобросовісні споживачі хочуть заощадити на оплаті за газ. А за фактом доводиться платити ще більше.
Раніше ми розповідали, що “Нафтогаз” змінив правила передачі показань газу.
Лише у Рівненській області виявили 58 втручань у роботу приладів обліку споживання газу. Яку відповідальність несуть порушники, розповіли у Рівнегаз.
Після виявлення факту втручання фахівці облгазу складають акт про порушення. Споживач має його підписати, але документ буде дійсним навіть у разі відмови (поставити підпис зможе уповноважена особа).
Коли акт складено, лічильник обов’язково відправляють на експертизу. Там мають зафіксувати акт втручання у роботу приладу.
Після винесення експертного висновку, споживач повинен відшкодувати збитки та сплатити весь неврахований газ. Розмір компенсації визначає спеціальна комісія.
“Споживач-порушник змушений сплатити вартість послуг повірки, новий лічильник і відшкодувати завдані збитки, тому витратить набагато більше, ніж незаконно “зекономив”, – пояснили у Рівнегаз.
У компанії нагадали, що відповідальність за безпеку та цілісність приладу обліку газу несе споживач. У разі виявлення неточностей у роботі лічильника або зовнішніх пошкоджень слід негайно повідомити про це оператора ГРМ.
Вирішили заламінувати документ «про всяк випадок»? Можливо, дарма — це може стати причиною багатьох проблем.…
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.
Мінімальний страховий стаж, який дозволяє українцям вийти на пенсію, становить 15 років. А що робити…
7 липня на Івано-Франківщині очікується дощ, на решті територій без опадів.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…