Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у власному Telegram-каналі.
Так, за його словами, Кабінет Міністрів України ухвалив відповідні зміни до постанови №963 про державний облік артезіанських свердловин.
Одне з нововведень – це облік використання води із свердловин, а точніше – облаштування на свердловинах засобів вимірювання отриманих підземних вод.
Кабмін розробить нормативні акти, якими регулюватиметься періодичність подання та оновлення відомостей у Державному реєстрі артезіанських свердловин.
У Мінприроди зазначають, що запропоновані зміни дозволять оперативно реагувати на виклики воєнного часу, допоможуть у подоланні наслідків на Каховській ГЕС та дозволять швидко забезпечити населення питною водою.
Міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Руслан Стрілець, коментуючи таке рішення, написав, що український уряд продовжує свою послідовну політику у напрямку цифровізації сфери надрокористування.
Таким чином, уряд створює прозорий доступ громадськості та бізнесу до даних про артезіанську свердловину, що мінімізує корупційні ризики.
Тепер підприємці та всі громадяни мають вільний доступ до відомостей про наявні в країні артезіанські свердловини. А це, у свою чергу, має суттєво знизити рівень корупції у цій сфері.
Кекси - це не тільки звичний солодкий десерт. На основі яєць можна готувати дуже смачні,…
З 1 червня у "Дії" з'являться платні функції: "Дія" починає монетизувати послуги
Фахівці перевіряють вакансії, розміщені роботодавцями та кадровими агентствами.
Розсада добре прижилася, але з настанням спеки, незважаючи на поливи, кущики починають в'янути, а листя…
Порадуйте своїх рідних і гостей неймовірно ніжним десертом, який готується за лічені хвилини без особливих…
За своє століття існування кеди перетворилися із суто функціонального спортивного взуття на культурний феномен, що…