День тренера відзначають в Україні 19 липня, бо цього дня 1996 року відбулося відкриття Літніх Олімпійських ігор в Атланті, в яких вперше в історії взяла участь збірна незалежної України.
Преподобний Сисой Великий був ченцем-самітником. Він жив у Єгипетській пустелі у печері, освяченій молитвами його попередника – преподобного Антонія Великого. За 60 років самітництва Сисой досяг високої духовної чистоти і отримав нагороду дар чудотворення. Цей дар був такої сили, що навіть дозволив повернути до життя померлого юнака.
Коли Сисой помирав, учні, що його оточували, помітили, що обличчя преподобного раптом засяяло. Він сказав, що бачить святих пророків та апостолів, а за його душею прийшли ангели. Перед смертю преподобний встиг повідомити учнів, що бачить самого Господа; після цього його душа відійшла до Царства Небесного.
Свої іменини сьогодні святкують Олександр, Анатолій, Андрій, Антон, Архип, Валентин, Василь, Віктор, Юхим, Інокентій, Лук’ян, Марфа, Уляна, Федір.
Багато українців не знають, що прострочена перевірка газового лічильника може обернутися значними переплатами.
Синоптик Наталка Діденко так говорить про погоду в середу: "Холодна погода, місцями навіть із нулями…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня? Що про це говорять астрофізики?
Кістковий бульйон називають рідким золотом і приписують йому чи не магічні властивості. Але як це…
Українці продовжують шукати захист у країнах ЄС: влітку 2025 року їх побільшало на 31 тисячу.…
Рецепт «Чушка Бюрек» - смачний і корисний спосіб включити болгарський перець до раціону, особливо в…