Виявляється, за кольором губки, а точніше з її абразивної частини, можна визначити для яких цілей підходить саме ця губка.
Раніше ми розповідали, який посуд не можна мити содою.
Це обов’язково потрібно знати, щоб не пошкодити поверхню посуду чи, навпаки, відчистити застарілі плями чи жир.
Абразивна частина (її називають скочт-брайт) – є більш жорстким матеріалом, який використовується для видалення накипу або залишків продукту, що пригорів. Її виготовляють із грубого волокна та приклеюють до поролону.
Ось цей шар може мати різний колір, що говорить про властивості абразиву.
Отже, якщо абразивна частина зеленого кольору, така губка зможе впоратися з будь-яким забрудненням. Намагайтеся делікатніше чистити нею емальований посуд, щоб не пошкодити шар емалі.
Ще більшою силою володіють губки з чорною абразивною частиною. Але їх зазвичай для миття посуду не застосовують. Найчастіше такі губки використовуються для миття унітазу, ванни та раковини.
Губка з червоною абразивною частиною трохи м’якша за зелену. Вона вільно усуває забруднення та присохлі залишки їжі, але все ж таки поступається за «силою» зеленій. Зате на посуді не буде подряпин після миття. І це є факт.
Жовтий колір абразивної частини є нейтральним. У такий колір фарбують найлегший абразив. Він ідеально підходить для миття бокалів та всього скляного посуду.
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…