Новини

Продуктові набори та засоби гігієни: українцям почали видавати нову гуманітарну допомогу

Гуманітарну допомогу надає благодійний фонд БОН, що допомагає громадянам України ще з 2014 року.

Раніше ми розповідали, що сім’ям з дітьми до 14 років почали видавати гуманітарну допомогу.

Після повномасштабного вторгнення Росії волонтери фонду БОН насамперед надають підтримку громадянам, які постраждали через війну, військовим та медикам.

Допомога надається у вигляді Bon Box, що включає набір товарів першої необхідності: продукти харчування, засоби гігієни для дітей та дорослих, одяг, дитячі іграшки та канцтовари, корм для домашніх тварин.

Хто може отримати гуманітарну допомогу?

Наразі благодійний фонд надає підтримку одиноким матерям, чиї чоловіки захищають Україну чи загинули через бойові дії.

Як отримати допомогу?

Для того, щоб отримати допомогу від фонду, потрібно заповнити та надіслати онлайн форму за цим посиланням.

У заявці вкажіть таке:

  • Ваш e-mail
  • коротко опишіть ситуацію, в якій знаходиться Ваша сім’я (кількість дітей / наслідки російського вторгнення / чи були Ви змушені залишити свій будинок)
  • вкажіть, чого саме потребує Ваша родина (підгузки, дитяче харчування, продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг тощо)
  • додайте скан-копію документа, що підтверджує звернення заявника (паспорт громадянина України та ІПН або ID коротка; військовий квиток; витяг з наказу про мобілізацію; повідомлення про потрапляння в полон; повідомлення про зниклого безвісти)
  • ПІБ
  • Ваш номер телефону
  • місто та номер відділення Нової Пошти для отримання Bon Box

Після отримання допомоги обов’язково потрібно зробити фото/відео-звіти Bon Box.

Контактні дані e-mail: office@bonukraine.com

Джерело: Заява інфо

Метки: благотворительные фонды військовий стан гуманитарная помощь харчові продукти

Новое на сайте

  • Новини

Якщо ви запідозрили інтернет-шахрайство: як подати заяву до кіберполіції

Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.

06/07/2025 15:56
  • Статті

SOS після сонця: 3 прості маски для спасіння шкіри

Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…

06/07/2025 14:27
  • Новини

Парламент продовжить воєнний стан і мобілізацію до листопада: шістнадцяте рішення поспіль

На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…

06/07/2025 13:36
  • Новини

Кислий сир – не вирок: ідеальна запіканка з «проблемного» продукту

Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…

06/07/2025 11:58
  • Новини

Пенсії як привілеї: чому кожен п’ятий українець отримує особливі виплати

В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…

06/07/2025 10:59
  • Новини

Новий урожай українських кавунів вже у продажу: чому дорого і що буде далі

Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…

06/07/2025 09:54