Благодійний фонд «У маминих долонях» надає гуманітарну допомогу мамам та діткам, які опинилися у скрутному становищі через війну.
Раніше ми розповідали, хто зможе подати заявку на одержання гуманітарної допомоги від благодійного фонду «Від Людини до Людини».
Фонд допомагає продуктами харчування, гігієнічними наборами, дитячим харчуванням, підгузками, ліками для дітей та мам, солодощами для дітей, іграшками та навчальними матеріалами для розвитку дітей.
Отримати гуманітарну підтримку від фонду можуть мами з дітьми молодше 16 років і такі, що підпадають під наступні категорії населення:
Щоб отримати допомогу від благодійного фонду, потрібно заповнити заявку за посиланням.
В онлайн формі заповніть інформацію:
Якщо Ви знаходитесь в м. Харків або Харківській області, допомога може бути надана Вам на вказану в анкеті адресу (вкажіть точну адресу: вулиця, номер будинку, під’їзд, поверх, квартира, код домофону).
Також гуманітарну допомогу почали видавати у Києві.
Джерело: Заява інфо
Затишшя перед бурею. Магнітосфера не заспокоюється — метеозалежним радять берегтися.
Дуже рідко питання: чи готові ви пити воду з-під крана без використання фільтра, можна почути…
Швидко, красиво, смачно. Цей турецький рецепт вже став світовим трендом.
Ці прикраси шкодять дому та здоров'ю. Експерти попередили про небезпеку магнітів.
Прості способи зберегти моркву й буряк свіжими всю зиму. Де овочі почуватимуться найкраще?
Чим відрізняються макарони за 30 і 90 грн? Шукайте відповідь на упаковці.