При вирощуванні кавунів потрібно робити ставку на врожайні сорти. Але баштанники впевнені, що врожайність і насолода плодів безпосередньо залежить від того, чи достатньо рослині калію.
Калієм обов’язково потрібно підгодувати кавуни під час цвітіння. Можна використовувати покупні препарати, хоча відмінними джерелами калію є деревна зола. Склянку золи потрібно замочити на ніч у 10 л води. Вранці відстояну жовту воду зливають і підгодовують кавун. При використанні покупних препаратів достатньо одного добрива, якщо ж ви віддасте перевагу золі, то таких підживлень потрібно провести хоча б 3 з інтервалом 10-15 днів. На одну рослину достатньо 1 літра настою, якщо удобрювати регулярно.
Для збільшення зав’язей ще проводять позакореневе підживлення – обприскування розчином борної кислоти, яку розводять у воді з розрахунку 0,1 г на 1 склянку і доводять до потрібної концентрації 5 л чистої води.
Не варто забувати і про поливи, зазвичай кавуни поливають 2 рази на тиждень, виливаючи під кожну рослину 20-30 літрів води. Потрібно постаратися забезпечити регулярні рясні поливи в період, коли наливаються плоди. Інакше вони будуть дрібними та несмачними.
Але слід врахувати один важливий момент, коли кавуни перестають рости, поливи треба припинити, інакше вони виростуть водянистими та несолодкими.
З липня в Україні зросли тарифи на газ. Розповідаємо, чи це вплине на платіжки.
Уряд планує підвищити розмір мінімальної пенсії в Україні. Розповідаємо, на скільки саме.
Помітили, що зарядний пристрій сильно нагрівається під час заряджання смартфона? Це може бути як нормою,…
Для пенсіонерів, які досягли 65-річного віку, держава гарантує виплату не меншу 40% мінімальної зарплати. Але,…
1 липня очікується невеликий дощ на Луганщині, на решті територіях без опадів.