У вівторок, 25 квітня, вночі дощі пройдуть у західних та східних областях, у денний час опади поширяться на більшу частину території України, за винятком центральних, південних областей та Криму. Подекуди прогримлять грози.
Вночі та вранці можливий туман. Вітер мінлива, 3-8 м/с, при грозах поривчастий. Температура повітря вночі очікується в межах +5…+10°С, удень +14…+19°С.
На Вінниччині похмуро, без опадів. Вітер південно-східний із переходом у південний, 4-7 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°C, вдень +13…+15°С.
На Черкащині невелика хмарність, без опадів. Вітер південний, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +16…+18°С.
На Кіровоградщині невелика хмарність, без опадів. Вітер південно-східний, 1-5 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, вдень +17…+19°С.
На Полтавщині похмуро, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 2 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, удень +17…+19°С.
На Дніпропетровщині хмарно, невеликий дощ. Вітер мінлива, 1-4 м/с. Температура повітря вночі +10…+12°С, вдень +17…+19°С.
На Львівщині похмуро, дощ. Вітер південний, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +10…+12°С.
На Рівненщині хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер можливий, 4-5 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +14..+16°С.
На Волині хмарно, невеликий дощ. Вітер мінлива, 3-4 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +12…+14°С.
На Тернопільщині похмуро, без істотних опадів. Вітер мінлива, 3-4 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +11…+13°С.
На Хмельниччині невеликий дощ. Вітер південно-східний із переходом у південний, 4-6 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +11…+13°С.
На Івано-Франківщині похмуро, дощ. Вітер західний, 2-6 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +12…+14°С.
У Чернівецькій хмарно, сильний дощ. Вітер мінлива, 3-6 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +16…+18°С.
На Закарпатті похмуро, дощ. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, удень +11…+13°С.
На Київщині невелика хмарність, без опадів. Вітер південно-західний 3-5 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +16…+18°С.
На Житомирщині похмуро, без опадів. Вітер південно-східний із переходом у південний, 4-6 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +15…+17°С.
На Чернігівщині невелика хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний із переходом у південний, 3-4 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +16…+18°С.
На Сумщині хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер хмарно з проясненнями, 2-3 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +16…+18°С.
На Харківщині похмуро, невеликий дощ. Вітер східний, 2-3 м/с. Температура повітря вночі +10…+12°С, вдень +13…+15°С.
На Луганщині похмуро, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 2-5 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, удень +14..+16°С.
На Донеччині похмуро, невеликий дощ. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, удень +11…+13°С.
У Запоріжжі похмуро, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 2-5 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +16…+18°С.
На Херсонщині невелика хмарність, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 2-3 м/с. Температура повітря вночі +10…+12°С, вдень +17…+19°С.
На Миколаївщині ясно, без опадів. Вітер мінлива, 3-6 м/с. Температура повітря вночі +8…+10°С, удень +16..+18°С.
На Одещині мінлива хмарність, без опадів. Вітер південний, 2-5 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, удень +15..+17°С.
В Автономній Республіці Крим хмарно з проясненнями, без опадів. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +14…+16°С.
У Києві мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +9…+11°С, удень +16…+18°С.
Сонце зійде о 05:44, а зайде о 20:07. Довжина дня складатиме 14 годин. 23 хв.
За українським законодавством пенсія за віком залежить від досягнутого віку та наявного страхового стажу. Скориставшись…
25 серпня в Україні переважно без опадів, лише найближчої ночі дощі пройдуть на Полтавщині, Харківщині,…
Умеренные солнечные вспышки не всегда означают угрозу. Что случилось на Солнце, насколько это важно для…
Фінальний тиждень серпня — це прощання з літом, напоєне світлом, творчістю та легким сумом. Планети…
Ваш мозок зберігає більше дитячих спогадів, аніж ви думаєте. Вчені з'ясували, що пам'ятати себе можна…
Якщо у вас залишаться на грядках незрілі помідори або на базарі дешево продаватимуться - не…