Новини

Українцям можуть більше не вимикати світло, якщо не буде нових ударів, – Галущенко

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі телемарафону.

За словами міністра, цей опалювальний сезон був найскладнішим за всю історію України, проте енергосистема вже третій тиждень працює у бездефіцитному режимі, і навіть накопичилися певні резерви. Тому, якщо не буде нових ракетних ударів по енергооб’єктах, більше не доведеться обмежувати споживання.

За його словами, зараз відключення можуть бути лише, коли проводяться ремонти:

“… зараз енергосистема працює у бездефіцитному режимі, вже третій тиждень забезпечуємо виробництво електроенергії в повному обсязі відповідно до споживання. Ми маємо відповідні резерви та плануємо і надалі так підтримувати нашу енергосистему, щоб люди не відчували обмеження постачання.”

Тому я дуже сподіваюся, що ліміти для областей нам найближчим часом не знадобляться взагалі з погляду споживання”, – сказав Галущенко.

Крім того, він додав, що про можливість зростання тарифів на електроенергію говорити поки що зарано. За його словами, якщо вони переглядатимуться, то вже після опалювального сезону.

Новое на сайте

  • Новини

Нові правила для переселенців: як можна вплинути на виплати ВПО

В Україні змінюють порядок формування переліку територій бойових дій — тепер до нього можна потрапити…

11/04/2026 11:59
  • Новини

Не всі пенсіонери отримають по 1500 гривень у квітні: з’явилося важливе уточнення

Українці почали отримувати разову грошову допомогу у 1500 гривень, однак частині пенсіонерів виплати доведеться чекати.

11/04/2026 10:40
  • Новини

Неймовірні “мармурові” яйця на Великдень: простий рецепт фарбування

Українка поділилася легким методом фарбування яєць із незвичним “мармуровим” ефектом. Для цього знадобляться цибуля і…

11/04/2026 09:36
  • Новини

Чи можна не змінювати шини за сезоном: приховані наслідки і ризики для водіїв

Бажання зекономити на сезонній заміні шин знайоме багатьом водіям, особливо в умовах обмеженого бюджету. Втім,…

11/04/2026 08:02
  • Статті

Тремор, скутість та втома: як не пропустити перші ознаки хвороби Паркінсона

Хвороба Паркінсона - одне з найпоширеніших неврологічних захворювань, яке найчастіше проявляється після 60 років. На…

11/04/2026 07:45
  • Новини

Працювати до глибокої старості: українцям готують підвищення пенсійного віку

В Україні поступово змінюється модель виходу на пенсію: формально пенсійний вік не зростає, але фактичні…

11/04/2026 06:22