Українські водії звикли подавати аварійний сигнал, щоби привернути увагу інших учасників дорожнього руху. Але чинне законодавство передбачає покарання за використання його не за призначенням.
Пункт 9.9 Правил дорожнього руху передбачає, що аварійний сигнал слід подавати:
Тільки за цих випадків водій має право використовувати “аварійку”, але якщо ви порушуєте правила, то будьте готові до штрафу у розмірі 425 гривень. А якщо ви спричинили аварію, то 680 гривень. Також водія можуть позбавити прав на 6 або 12 місяців.
Отже, як бачимо, правила правил дорожнього руху з кожним роком стають жорсткішими. Це через збільшення аварійних ситуацій. Особливо зараз, коли в нашій країні є обмеження на електроенергію та часто не працює вуличне освітлення. Через що аварійні ситуації збільшились у кілька разів. Водночас українські водії часто використовують “аварійку”, щоб подякувати іншим водіям, або вибачитися.
Так, залежно від положення автомобіля на трасі, подяка виражається або миготінням, – одноразовим включенням, – “аварійки” (якщо авто знаходиться ззаду), або виставленою долонею лівої руки (якщо авто їде зустрічною смугою).
Джерело: Автосота
Що очікує 14 квітня метеозалежних людей, якою буде активність Сонця та можливість магнітних бур?
Це тиждень інтенсивних змін: спочатку швидкий старт, потім пристрасть, а потім бажання зупинитися та насолодитися…
Великдень, або Воскресіння Христове є одним із найголовніших свят християн.
Весна – це час, коли нагадує про себе біль у попереку, який називають радикулітом. Чому…
Часто зварені яйця важко очистити від скорлуби: білок залишається на внутрішній стороні, розвалює яйця. Як…
З кінця березня набрала чинності постанова №299*. Вона змінює правила нарахування та виплати пенсій. Як…