16 лютого в Україні святкують День єднання. Свято зовсім молоде і було запроваджено указом президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року.
Під час святкування цього свята на всіх будинках та спорудах усіх населених пунктів України рекомендовано підняти державний прапор та додати до одягу жовто-блакитні стрічки.
День єднання має важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі.
Швидше за все, через воєнний стан урочистих заходів проводити не будуть, але зараз, під час війни, нам так важливо бути усім разом, бути єдиними.
16 лютого в Україні святкують День воєнного журналіста. Це професійне свято було запроваджено у 2018 році, коли міністр оборони підписав відповідний наказ. Дата була обрана невипадково. Саме 16 лютого 2016 року військовий журналіст Дмитро Лабуткін загинув під час виконання своїх обов’язків під Дебальцевим. Він був не лише капітаном 3-ї ранку, але також редактором телерадіостудії “Бриз”.
Національна спілка журналістів 16 лютого вшановує своїх колег, які допомагають висвітлювати події на передовій. З перших днів ворожої агресії саме військові журналісти ведуть свої репортажі та доносять до людей достовірну інформацію із найгарячіших точок. Це непроста та небезпечна робота, але завдяки мужності та відданості військових журналістів увесь світ знає про героїчну оборону наших захисників.
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…