23 січня святкують День почерку (або День ручного листа). Мета цього цікавого та унікального свята – підкреслити, наскільки рукописний лист все ще важливий навіть у наш цифровий час, а також дослідити характер почерку та його чистоту.
Коли людина бере в руку ручку, її тіло синхронізується з розумом, а думки течуть у такт написання слова. Ще однією незаперечною перевагою рукописного листа є те, що ваші думки та ідеї залишаються на фізичному носії (аркуші паперу). А голосові або навіть текстові повідомлення на приладах згодом досить важко знайти. А ще почерк людини може багато розповісти про її характер і навіть смаки.
Найкращий почерк у світі виявили у 14-річної школярки з Непалу. Мало хто знає, але найкоротший лист написав Віктор Гюго. Він відправив його своєму видавцеві, поставивши на аркуші паперу лише один знак питання. У відповідь він отримав знак оклику, що означало: його рукопис прийняли.
А першою українською рукописною книгою стало Пересопницьке Євангеліє, створене 1561 року. Його переписом займався ігумен Григорій із помічником Михайлом. Євангеліє переписали настільки чисто та красиво, що навіть зараз воно вважається справжнім твором каліграфії.
Пенсії в Україні зросли. Втім, не набагато. Стало відомо, які пенсійні виплати отримують третина пенсіонерів.
Розподіл спадщини рано чи пізно стосується практично кожного. Сьогодні спробуємо розібратися, як згідно з Цивільним…
Пенсії в Україні зростуть вже з наступного місяця. Втім, підвищення пенсійних виплат отримають не всі…
Росія продовжує обстрілювати мирні населені пункти України. У Генштабі ЗСУ детально розповіли про ситуацію на…
Частина українців можуть отримати безкоштовну паску до Великодня від відомої міжнародної благодійної організації. Куди звертатися.
Громадяни України почалим масово отримувати посилки від Укрпошти, що з ними не так?