У прес-службі «Нафтогазу» повідомили, що до 31 березня наступного року включно компанія займатиметься постачанням блакитного палива тим підприємствам, установам, організаціям, на балансі яких знаходяться гуртожитки, для забезпечення природним газом побутових споживачів, які там проживають.
Тобто спеціальний тариф торкнеться українців, які мешкають у гуртожитках.
Спеціальний тариф для цієї категорії споживачів становить 7,42 гривні за кубічний метр із ПДВ. Слід врахувати, що це ціна без вартості транспортування газу (так що в платіжках цифра може бути трохи більшою).
Для решти категорій у «Нафтогазі» діє тариф у 7,96 гривень за кубічний метр блакитного палива. Згідно з рішенням уряду, вартість комунальних послуг в Україні не зростатиме до закінчення воєнного стану (а також протягом трьох місяців після його завершення).
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в “Нафтогазі” зробили важливу заяву про оплату за газ.
У Вашингтоні відбулася зустріч президентів США та України за участю європейських лідерів. На порядку денному…
Ви чесно працювали десятиліттями, але у розрахунках пенсії вам «зрізали» частину заробітку й стажу. І…
Твердий, м’який чи кисломолочний? Кожен вид сиру має свої переваги, але є сорти, які вважають…
Право власності на земельну ділянку — це можливість володіти, користуватися та розпоряджатися нею на власний…
Вівторок в Україні буде сонячним, прогнозують синоптики. Антициклон на ім'я Kyra (карта) зумовить всюди суху…
Зубний біль завжди виникає вчасно, але особливо неприємно, коли він турбує вночі. У такі моменти…