Олексій, Іван, Сергій, Ганна, Микола, Павло, Андрій, Костянтин, Василь, Данило, Тимофій, Петро, Степан, Григорій, Федір, Параска.
Сьогодні відзначається Міжнародний день гір, Всесвітній день хорового мистецтва та Міжнародний день танго.
Не сумніваємося, ви всі знаєте, що танго з’явилося в Аргентині. Це був народний танець, який виконували на вулицях та в барах. Історія танго розповідає, що спочатку цей танець виконували виключно чоловіки. Згодом він став парним, причому яскравою його особливістю з давніх-давен є виражений чоловічий стиль ведення. Жінка тут повністю підкоряється чоловікові, вона йде туди, куди її поведе партнер, і успіх навчання багато в чому залежить від того, наскільки вона готова довіритися, відкритися і бути веденою.
Щорічно 11 грудня, у день народження аргентинського співака та кіноактора, знаменитого «Короля танго» Карлоса Гарделя, відзначається Міжнародний день танго. Це, безумовно, свято танцю, філософія якого полягає у протиборстві. Життя у танго б’є ключем, а в центрі танцю, звичайно ж, Чоловік та Жінка. Їхні взаємини, пристрасті, конфлікти, примирення, «третій зайвий», ревнощі, ненависть — усі почуття, що сповнюють людське життя.
У цьому танці не прийнято розмовляти, посміхатися, запрошення, висловлене вголос, може розцінюватися як образа. Допустимі лише погляд і легкий рух губ. Танго називають танцем-імпровізацією, у ньому дуже важливе вміння партнерів відчувати один одного. Це вміння народжується на підсвідомому рівні як би само собою, створюючи відчуття іншої реальності.
Насправді найвиразнішим моментом цього танцю є пауза: звучить музика, а двоє завмерли в обіймах один одного, ніби ведучи німий діалог на підвищених тонах — точка вищої напруги.
І якщо спочатку це був танець бідних кварталів, танець іммігрантів, то незабаром ліричне і пристрасне танго зазвучало по всій Аргентині. Історія розвитку танцю танго виділяє безліч стилів та видів. Найбільш поширеними з них є два — аргентинське танго і танго європейської програми бальних танців.
1946 року при Організації Об’єднаних Націй створено Дитячий фонд (ЮНІСЕФ).
1972 року космічний корабель «Аполлон-17» сів на місячну поверхню. Протягом трьох діб на Місяці знаходилися астронавти Юджин Сернан та Харрісон Шмітт. Після цього люди поки що не ступали на поверхню природного супутника.
У 1988 році в Вірменській РСР відбулася авіакатастрофа, яка забрала життя 77 осіб.
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…