ЗСУ відбили атаки в районах населених пунктів Новоселівське, Андріївка, Червонопопівка, Житлівка, Серебрянське та Білогорівка на Луганщині та Верхньокам’янське, Соледар, Бахмутське, Підгородне та Бахмут Донецької області.
ЗС РФ завдали 3 ракетних та 17 авіаційних ударів, а також здійснили понад 60 обстрілів із реактивних систем залпового вогню.
Зберігається загроза ракетних ударів по об’єктах енергетичної системи та критичної інфраструктури на всій території України.
Підрозділи ракетних військ та артилерії української армії вразили три пункти управління та три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки РФ.
Погодні умови в Україні 22 квітня залишаться нестабільними. Нічні заморозки зміняться помірним денним теплом, але…
У середу, 22 квітня, геомагнітна ситуація залишатиметься відносно спокійною, але з ознаками активності. Прогноз вказує…
Вчені зі Швеції провели масштабне дослідження крові людей, які перетнули позначку у 85 та 100…
У Чорнобильській зоні відчуження дійсно фіксували великих сомів, що породило чимало легенд. Однак їхні розміри…
Український бізнесмен Рінат Ахметов здійснив одну з найдорожчих угод на глобальному ринку нерухомості. Йдеться про…
Релігійна місія "Карітас-Спес" надає допомогу людям, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах і…