Новини

Війна в Україні: що відбувається на фронті – оперативна інформація Генштабу на ранок 25 листопада

Водночас противник завдав 6 ракетних та 14 авіаційних ударів, здійснив 59 обстрілів із реактивних систем залпового вогню за позиціями наших військ та населеними пунктами.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка без істотних змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

На Сіверському напрямку окупанти обстріляли із ствольної артилерії район населеного пункту Волківка Сумської області.

На Слобожанському напрямку противник здійснив обстріли з артилерії різних типів по районах населених пунктів Стрілка, Червоне, Зелене, Стариця, Огурцове, Вовчанськ та Дворічна Харківської області. Поблизу Зеленого задіяно ударний БпЛА.

На Куп’янському та Лиманському напрямах противник веде оборону. Вогняну поразку зазнали райони населених пунктів Берестового Харківської області; Макіївка, Новоселівське, Стельмахівка та Майданчик в Луганській області та Торське Донецької області. У районі Новоселівського окупанти застосували ударний БПЛА.

На Бахмутському та Авдіївському напрямах противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій. Обстрілів з танків та різнокаліберної артилерії зазнали районів населених пунктів Андріївка, Верхньокам’янське, Бахмут, Бахмутське, Авдіївка, Красногорівка, Мар’їнка, Невельське та Первомайське Донецької області.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог продовжує оборонятися. Здійснив обстріл з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії за позиціями Сил оборони та районах населених пунктів Вугледар, Пречистівка, Ненудне, Времівка, Зелене Поле та Ольгівське, Гуляйпільське та Чарівне у Запоріжжі. У районі Вугледару російські окупанти завдали авіаудару.

На Криворізькому та Херсонському напрямах противник не припиняє артилерійського обстрілу позицій наших військ та населених пунктів на правому березі річки Дніпро. Задіяв танки, міномети, ствольну та реактивну артилерію для обстрілів населених пунктів Антонівка, Зміївка, Берислав, Токарівка, Микільське, Чорнобаївка, Білозерка та Велике Херсонської області та Херсон.

Підтверджено вогневу поразку підрозділами сил оборони 23 листопада районів зосередження живої сили та військової техніки загарбників у населеному пункті Зелений Яр Запорізької області. Втрати противника склали 2 вантажні автомобілі, понад 15 поранених та 20 загиблих військовослужбовців.

У населеному пункті Мостове Запорізької області російські окупанти змушують місцеве населення переоформлювати документи на нерухомість та землю відповідно до законодавства Російської Федерації. У разі відмови загрожують “націоналізувати”, тобто просто забрати це нерухоме майно.

Українська авіація продовжує знищувати загарбників. Минулої доби завдано 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та 2 позиціям його зенітних ракетних комплексів. Підрозділи ракетних військ та артилерії сил оборони в той же час вразили 4 пункти управління, 2 райони зосередження особового складу, станцію розвантаження озброєння та військової техніки, склад боєприпасів та ретранслятор ворога.

Новое на сайте

  • Новини

Як прати куртку в машинці без ризику: правила, про які часто забувають

Одна помилка — і річ зіпсована Як правильно прати верхній одяг?

18/11/2025 17:30
  • Новини

Нова банкнота 5000 гривень: Нацбанк пояснив, що це за купюра і коли з’явиться в обігу

Соцмережі вибухнули новиною про введення в обіг банкноти у 5000 грн. Що про це кажуть…

18/11/2025 17:00
  • Новини

Стосується всіх, хто отримує пенсію у ПриватБанку: як не втратити доступ до рахунку

Отримуєте пенсію через «ПриватБанк»? Тоді вам важливо знати: оновлення персональних даних — обов’язкова вимога фінмоніторингу…

18/11/2025 16:30
  • Новини

Праска сяятиме, як новенька: три перевірені «народні» способи очищення від нагару

Використовуючи прості інгредієнти, які є в кожному домі, можна легко очистити праску від нагару й…

18/11/2025 16:00
  • Новини

Яблучний пиріг за 15 хвилин: швидкий рецепт з лаваша

Потрібен швидкий та смачний десерт? Спробуйте яблучний пиріг з лаваша – він легко готується, а…

18/11/2025 15:30
  • Новини

Коли держава не виплачує компенсацію за полеглого бійця: роз’яснення Міноборони

Випадки у яких держава обмежує компенсації. Дві ключові підстави для відмови у виплатах.

18/11/2025 15:01