У понеділок, 14 листопада, суттєвих магнітних бур не очікується. Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні.
За останню добу на Сонці сталося п’ять спалахів класу С, максимальним з яких був спалах класу С6,55. Такі спалахи мало впливають на Землю.
Очікується, що у понеділок геомагнітне поле буде від спокійного до нестабільного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалаху М-класу та невеликою ймовірністю спалаху Х-класу.
Сонячна активність на 14 листопада:
Імовірність малого геомагнітного шторму – 1%
Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 40%
Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 10%
Кількість сонячних плям – 35.
Кожен другий візит автомобіля на евакуаторі - це результат затягнутого технічного обслуговування або спроби полагодити…
Після кількох спекотних днів в Україні посвіжішає. Синоптики прогнозують помірно теплу погоду для більшості регіонів,…
У середу, 22 липня, після періоду відносного спокою, геомагнітна ситуація на Землі помітно погіршиться. Фахівці…
Вже з 3 серпня в Україні повноцінно запрацюють нові правила для косметичної продукції, які наближають…
Домашня тушонка — одна з найпрактичніших заготовок на зиму. Це універсальна основа для швидкого обіду,…
Влітку біль у животі, діарея та підвищена температура не завжди свідчать про харчове отруєння. Причиною…