На Слов’янському напрямку зі ствольної та реактивної артилерії ЗС РФ обстріляли цивільну та військову інфраструктуру, безуспішно вели штурмові дії в районі Івано-Даріївки. Росіяни намагалися просунутися у напрямку Верхньокам’янки, але зазнали втрат і відійшли. Також російські військові завдали ракетно-авіаційних ударів неподалік Соледара, Покровського та Світлодарська.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках продовжуються систематичні обстріли позицій ЗСУ по лінії зіткнення. ЗС РФ завдали авіаударів поблизу Кам’янки, Щербаків та Малих Щербаків.
На Південнобузькому напрямку зафіксовано обстріл низки населених пунктів та ракетні удари по Миколаєву. Зберігається загроза повторення таких дій із боку армії РФ у регіоні.
Червень завершився без обіцяної реформи, але з новими рішеннями уряду, які вплинуть на мільйони пенсіонерів.
З липня в Україні зросли тарифи на газ. Розповідаємо, чи це вплине на платіжки.
Уряд планує підвищити розмір мінімальної пенсії в Україні. Розповідаємо, на скільки саме.
Помітили, що зарядний пристрій сильно нагрівається під час заряджання смартфона? Це може бути як нормою,…
Для пенсіонерів, які досягли 65-річного віку, держава гарантує виплату не меншу 40% мінімальної зарплати. Але,…
1 липня очікується невеликий дощ на Луганщині, на решті територіях без опадів.