Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих України на своїй сторінці у Facebook.
«Ця опція була розроблена для пенсіонерів, які проживали та проживають на тимчасово окупованих територіях до повномасштабного вторгнення Росії. Для отримання пенсій та соціальних виплат вони мали приїжджати на підконтрольну уряду України територію. Після закриття багатьох КПВВ це стало неможливим. Тому Кабінет Міністрів удосконалив механізм виплати пенсій та грошової допомоги громадянам України шляхом запровадження додаткової можливості проходження ідентифікації для всіх одержувачів – віддалено», — пояснили у міністерстві.
Для віддаленої ідентифікації використовується «Дія.Підпис» — кваліфікований електронний підпис, який можна використовувати для підписання документів у програмі «Дія» та онлайн.
Пенсіонеру знадобиться ID-карта або біометричний закордонний паспорт у додатку «Дія».
Термін дії «Дія.Підпис» — один рік або до його видалення. Створення «Дія.Підпис» – безоплатна послуга.
«Видалена електронна ідентифікація здійснюється шляхом авторизації одержувача (без його особистої присутності) в особистому кабінеті порталу Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис» (Дія ID). Така можливість прирівнюється до фізичної ідентифікації отримувача», – розповіли у Мінреінтеграції.
З 2025 року в Україні діють нові правила для отримувачів виплат за інвалідністю.
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…