Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, таке рішення ухвалили на засіданні уряду 10 червня.
Такий порядок виплат можуть застосувати до пенсіонерів, які проживають в районах проведення бойових дій чи регіонах, які перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні.
«Передбачено, що у разі надходження до Мінсоцполітики та/або Пенсійного фонду інформації від НБУ щодо неможливості здійснювати уповноваженими банками виплату сум пенсій та грошових допомог одержувачам на територіях територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), їх виплата у наступному виплатному періоді одержувачам здійснюватиметься через АТ «Укрпошта» за умови підтвердження технічної можливості здійснювати такі виплати та подання звіту про виплату пенсій на відповідних територіях за минулий виплатний період», – зазначив Мельничук.
Пенсію переведуть з банку на Укрпошту, якщо за поточними рахунками пенсіонерів протягом 60 днів, що передують даті повідомлення про неможливість здійснювати видачу коштів, не проводилися видаткові операції, та які з 24.02.2022 не звертались до органів Пенсійного фонду або до органів соціального захисту населення щодо способу виплати їм пенсій та грошових допомог.
Нагадаємо, фінансування пенсій за червень розпочали вчасно.
Розбираємо, що буде із субсидіями після опалювального сезону: кому їх продовжать автоматично, хто має подати…
Стартують нові виплати для родин з дітьми. Хто та скільки отримає.
У 2026 році правила призначення доплат для частини пенсіонерів стали помітно суворішими. Тепер недостатньо просто…
Українським пенсіонерам рекомендують оформити нові пенсійні посвідчення. Хто і чому маж це зробити?
Жителька Хмельниччини Зоя Іщук відсвяткувала сторічний ювілей, але сама в це не дуже вірить. Каже,…
Духовка в жирі, а дорогі засоби не допомагають? Цей звичний засіб із ванної може змусити…