Для цього беремо 1 кг хвої на 5 л води, поміщаємо у темне місце на тиждень. Щодня помішуйте настій, щоб витягти необхідні речовини з соснових голок. Потім настій процідити. Перед обприскуванням додати води до початкового об’єму. Додавання 20 г рідкого мила на 5 літрів настою підвищує його дієвість. Застосовувати настій соснових голок слід проти попелиці, мідяниць.
Коли треба терміново приготувати настій, можна взяти соснові голки, залити окропом у пропорції 1:1, наполягати добу. Процідити, додати рідке мило – препарат готовий. Такий міцний настій слід перед застосуванням розбавити водою 1:5. Досвід городників показав, що обприскування треба проводити ближче до вечора. Ефект зростає багаторазово.
За нормами порада така:
Смородину і аґрус обприскують на самому початку цвітіння, щоб запобігти появі вогневки. Операцію повторити з інтервалом 5 днів.
Настій із соснових голок допомагає суниці проти сірої гнилини – це дуже важливо для збереження врожаю. Сосна пригнічує сіру гнилизна в період дозрівання ягід, тому непогано мульчувати посадки суниці сосновою хвоєю.
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.