Для цього беремо 1 кг хвої на 5 л води, поміщаємо у темне місце на тиждень. Щодня помішуйте настій, щоб витягти необхідні речовини з соснових голок. Потім настій процідити. Перед обприскуванням додати води до початкового об’єму. Додавання 20 г рідкого мила на 5 літрів настою підвищує його дієвість. Застосовувати настій соснових голок слід проти попелиці, мідяниць.
Коли треба терміново приготувати настій, можна взяти соснові голки, залити окропом у пропорції 1:1, наполягати добу. Процідити, додати рідке мило – препарат готовий. Такий міцний настій слід перед застосуванням розбавити водою 1:5. Досвід городників показав, що обприскування треба проводити ближче до вечора. Ефект зростає багаторазово.
За нормами порада така:
Смородину і аґрус обприскують на самому початку цвітіння, щоб запобігти появі вогневки. Операцію повторити з інтервалом 5 днів.
Настій із соснових голок допомагає суниці проти сірої гнилини – це дуже важливо для збереження врожаю. Сосна пригнічує сіру гнилизна в період дозрівання ягід, тому непогано мульчувати посадки суниці сосновою хвоєю.
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…
Досвідчені овочівники розповіли, чим потрібно підживити кабачки та цукіні, щоб урожаю вистачило і для власного…
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…