ПРАВИЛО ПЕРШЕ. Намагайтеся заздалегідь знайти інформацію про те, де в країні, куди ви виїжджаєте, мігранти можуть отримати допомогу та підтримку. По можливості, звертайтеся до державних, волонтерських, міжнародних організацій.
ПРАВИЛО ДРУГЕ. Зробіть фото (якщо у вас є мобільний телефон із камерою) усіх своїх документів або ксерокопію.
ПРАВИЛО ТРЕТЄ. Довіряйте свої документи лише працівникам прикордонної служби та поліції. Не залишайте нікому свій паспорт під заставу, наприклад, для оформлення документів, реєстрації або з інших причин.
ПРАВИЛО ЧЕТВЕРТЕ. Переконайтеся, що ви володієте повною інформацією про те, з ким і куди ви їдете, де і у кого житимете, і як довго. Обов’язково поділіться цією інформацією з родичами.
ПРАВИЛО П’ЯТЕ. Намагайтеся регулярно підтримувати зв’язок із рідними або друзями, повідомляйте їм про зміну місця перебування.
ПРАВИЛО ШОСТЕ. Домовитеся з рідними про кодове слово або фразу, яка дасть їм зрозуміти, що вам загрожує небезпека.
ПРАВИЛО СЬОМЕ. Якщо ви в небезпеці, дзвоніть до місцевих екстрених служб і звертайтеся по допомогу до посольства України.
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…