Уряд продовжить дію тарифу у розмірі 1,44 грн за кВт*год для українських домогосподарств, які споживають менше ніж 250 кВт*год на місяць.
Про це повідомив під час відеозвернення президент України Володимир Зеленський.
«Продовжуємо щонайменше на наступні півроку дію тарифу на електрику у розмірі 1 гривні 44 копійки за кіловат для тих, хто споживає менше 250 кіловат. Це 80% наших громадян», – сказав президент.
Він додав, що опалювальний сезон в Україні пройшов успішно. Віялових відключень не було.
«Постачання не зривалося навіть у воєнний час. Почали також підготовку вже до наступного опалювального сезону», – заявив Зеленський.
Тут і зараз в Україні діє масштабна шахрайська схема, орієнтована на людей похилого віку. Зловмисники…
Ідея продажу SIM-карт після підтвердження особи знову в центрі уваги. Попри відсутність рішення про запровадження…
Чимало людей навіть не підозрюють, що проблема може бути не в рецепті, а в одному…
Українці, які користуються пільгами або субсидіями на оплату комунальних послуг, отримують державну підтримку лише в…
Лише кілька доступних інгредієнтів, мінімум зусиль — і улюблений десерт готовий. Обов'язково спробуйте цей рецепт!
Деякі українці можуть отримати від держави не одну щомісячну виплату, а одразу суму, яка дорівнює…