Про це йдеться у постанові Кабміну №367 від 26 березня.
“Встановити, що останнім днем подання запитів (заявок) для отримання допомоги у рамках програми “єПідтримка” є 31 березня 2022 року”, – йдеться у документі.
З 8 березня в рамках програми “еПідтримка” розпочалися виплати 6,5 тис. гривень українцям, які втратили роботу через війну, в областях, де ведуться найактивніші бойові дії.
За даними Міністерства економіки на 22 березня, Кабмін перерахував понад 7,6 млрд. гривень підтримки таким українцям. Заявки на отримання 6,5 тис. гривень подали 3,1 млн. українців, гроші перераховано понад 1,2 млн. громадян.
Одноразову виплату 6,5 тис. гривень можуть отримати працівники, за яких сплачено єдиний соціальний внесок (ЄСВ), а також фізичні особи-підприємці у наступних 14 регіонах:
21 березня Кабмін заявив про початок виплат підприємствам компенсації у розмірі 6,5 тис. гривень за кожного ухваленого на роботу вимушеного переселенця.
При цьому Кабмін пообіцяв виплатити кожному вимушеному переселенцю мінімальну грошову щомісячну допомогу у розмірі 2 тис. гривень. Також виплату у розмірі 3 тис. гривень можна буде отримати на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала до більш безпечних регіонів.
Як повідомлялося раніше, з 19 грудня 2021 року в рамках програми “еПідтримка” розпочалися виплати 1 тис. гривень кожному вакцинованому від коронавірусу двома дозами.
26 лютого Міністерство цифрової трансформації повідомило, що зупиняє отримання нових заявок на отримання 1 тис. гривень; українці, які вже подали заявки, отримають компенсацію, решту грошей, передбачених на цю програму, буде передано для Збройних Сил.
За даними Офісу Президента, 11-12 млн людей стали вимушеними переселенцями всередині України, понад 3 млн українців залишили країну.
Раніше ми розповідали, яку роботу пропонують українцям під час воєнного стану.
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…