“Станом на 09:30 14 березня 2022 року діючі атомні електростанції України продовжують стабільно працювати. Поточна потужність усіх чотирьох українських АЕС забезпечує необхідні обсяги виробництва електроенергії для потреб країни.
Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на атомних станціях та прилеглих до них територіях не змінювався та знаходиться в межах чинних норм.
В умовах військового стану та повномасштабної агресії Росії “Енергоатом” посилив контроль та визначив виняткову пріоритетність безпеки ядерних установок над усіма іншими”, – йдеться у ньому.
Згідно з повідомленням, основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень та будівель електростанцій, периметри захищених зон та прилеглих територій, а також особливо важливі об’єкти АЕС поза їх захищеними зонами знаходяться під посиленим наглядом та контролем.
Уточнюється, що Запорізька АЕС та місто Енергодар вже 10 діб перебувають під контролем російських військових формувань.
Понеділок очікується в Україні переважно хмарним, вологим. Сонця не буде над усією територією.
В останню неділю жовтня ми традиційно переходимо на зимовий час. Як безболісно пережити зміну звичного…
Два потоки плазми прямують до Землі. Передбачається, що вони дістануться нашої планети не раніше 7…
Гороскоп на тиждень з 6 по 12 жовтня обіцяє бурю емоцій, глибокі розмови та несподівані…
Біла, жовта або фіолетова цибуля — яка з них корисніша? Дієтологи пояснюють, як правильно використовувати…
Що таке сновидіння? Священик відповідає на складне питання про духовну природу снів.