Транзитний проїзд автотранспорту через Затоку та Білгород-Дністровський у бік кордону рішенням військової влади було закрито з 6 березня.
Про це повідомили у мерії Білгорода-Дністровського.
Тепер весь автотранспорт йтиме через Паланку. Але для автомобілів, що їдуть у Затоку, Шабо та Білгород-Дністровський, проїзд відкритий; проїзд закрито для тих, хто хоче покинути Україну через Молдову
Докладніше про це розповів мер Аккермана Віталій Громадян у Фейсбуці.
“Міст проїзний. Які правила проїзду: якщо ви під’їжджаєте з боку Одеси або з боку Молдови і у вас місцева прописка: Білгород-Дністровська, або Шабо, або Затока, то вас без проблем пропускають. Якщо ж ви їдете в машині всією сім’єю з валізами і ви кажете, що їдете в Білгород-Дністровський, то вас не пропустять, тому що найімовірніше ви їдете на кордон. біженці їдуть у Білгород-Дністровський, то вас пропустять. Повторюю: транзитний проїзд з Одеси у напрямку Паланки або Староказача закритий. Пропускати ніхто не буде: як в один, так і в один бік”, – повідомив мер Аккермана.
В Україні змінюють порядок формування переліку територій бойових дій — тепер до нього можна потрапити…
Українці почали отримувати разову грошову допомогу у 1500 гривень, однак частині пенсіонерів виплати доведеться чекати.
Українка поділилася легким методом фарбування яєць із незвичним “мармуровим” ефектом. Для цього знадобляться цибуля і…
Бажання зекономити на сезонній заміні шин знайоме багатьом водіям, особливо в умовах обмеженого бюджету. Втім,…
Хвороба Паркінсона - одне з найпоширеніших неврологічних захворювань, яке найчастіше проявляється після 60 років. На…
В Україні поступово змінюється модель виходу на пенсію: формально пенсійний вік не зростає, але фактичні…