Сьогодні святкують День батарейки (Battery Day). Дата присвячена дню народження італійського вченого-фізика, одного з основоположників вчення про електрику, хіміка та фізіолога Алессандро Вольта. Він народився 18 лютого 1745 року. Ім’я його увійшло у світ науки і стало найменуванням одиниці виміру електричної напруги – вольт. Частиною його експериментів стала робота над першим у світі гальванічним елементом, названим вольтовим стовпом. По суті, це відкриття та винахід стало прообразом сучасних батарей.
1885 – вперше опубліковані “Пригоди Гекльберрі Фінна” Марка Твена.
1913 – Ласкураїн встановив рекорд, перебуваючи на посаді президента Мексики одну годину. Він склав присягу, призначив наступника і пішов у відставку.
1930 – американський вчений Томбо виявив 9 планету Сонячної системи – Плутон. Повідомлення про це було зроблено 13 березня.
1979 – вперше за багато століть у Сахарі випав сніг.
2014 – в Україні розпочалося протистояння на Майдані Незалежності у Києві, внаслідок якого протягом 3-х днів загинуло понад 80 людей.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про свята 15 лютого.
Гороскоп на тиждень з 6 по 12 жовтня обіцяє бурю емоцій, глибокі розмови та несподівані…
Біла, жовта або фіолетова цибуля — яка з них корисніша? Дієтологи пояснюють, як правильно використовувати…
Що таке сновидіння? Священик відповідає на складне питання про духовну природу снів.
Що робити зі старим самоваром, підсклянником із богатирями чи бабусиним буфетом? Ми відповідаємо на запитання…
Ви помічаєте, що знову хочеться їсти, хоча ситно пообідали лише півгодини тому? Надмірно підвищений апетит…
В Україні пенсіонери, що працюють, — звичайне явище. Але чи можна одночасно отримувати пенсію та…