Про це розповів керівник компанії “Нафтогаз Тепло” Віталій Михайльо.
Наразі компанія зайнялася пошуком постачальників, каже її топ-менеджер. Причому, як він заявляє, цей процес буде взаємним, як для його компанії, так і для тих, хто постачатиме їй сировину для спалювання. Адже нерідко місцеві компанії, зайняті виробництвом того чи іншого виду продукції, не знають, куди їм подіти відходи. А тут вийде, що вони ще й матимуть змогу щось заробити на реалізації відходів виробництва.
За словами Віталія Михайльо, ТЕЦ, які належать «Нафтогазу Тепло», почнуть переводити на альтернативні джерела енергії вже наприкінці квітня цього року.
«Нафтогаз» вивчає досвід Данії, яка сьогодні є лідером у використанні відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). У цій країні близько 70% енергії отримують від ВІЕ та спалювання біомаси.
Як приклад, наводять модернізацію системи опалення другого за величиною датського міста – Орхус.
“Община мала станцію на вугіллі і за вісім років вона стала зовсім іншою: отримала генерацію за допомогою теплового насоса, вітрогенерацію та генерацію зі спалювання біомаси. А найголовніше – тариф для споживача не зріс”, – зазначив Михайльо.
Читайте також:
Джерело: glavred.info
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?