Новини

Вчені: попередження про небезпеку новорічних ялинок

Вчені попередили про небезпеку живих новорічних ялинок. Їхні слова наводить видання The Sun.

“Група американських учених з Медичного університету північних районів штату проаналізувала вирізки з 28 ялинок, включаючи голки та кору, різних видів”, – пише видання.

За словами експертів, алергени і 53 види цвілі, що містяться в кожній ялинці, провокують у людини головний біль. Люди, які страждають на алергію, дуже гостро реагують на запахи рослин. В результаті з’являються кашель, нежить, біль у вухах.

Якщо ви не можете відмовитися від ялинки на Новий рік, але хочете уникнути небажаних наслідків, частіше провітрюйте приміщення і, за потреби, вживайте ліки проти алергії.

Раніше опубліковано: Про чудеса, кохання та новорічну іграшку.

Джерело

Новое на сайте

  • Новини

В очікуванні Великодня: готуємо заздалегідь домашню ковбасу

Великодній святковий стіл без домашньої ковбаси уявити важко. А ось приготувати її легко та нескладно.

08/04/2025 18:39
  • Статті

Хочете взяти кредит: які ризики вас чатують і де треба проявити обережність

Перш ніж підписувати будь-які фінансові документи, важливо розуміти, на що саме ви погоджуєтеся, які умови…

08/04/2025 17:45
  • Статті

Чому українцям за кордоном складно поновити пенсію?

На електронну пошту редакції «На пенсії» надійшов лист з Німеччини. Жінка на ім’я Наталія захотіла…

08/04/2025 16:46
  • Статті

Коли подавати заяву на субсидію: важливо не пропустити терміни подання заяви

Для багатьох українських сімей життєво важливою є можливість отримувати житлові субсидії. Особливо це актуально для…

08/04/2025 15:55
  • Новини

Полуниця виросте набагато більшою і солодшою: просто посадіть поруч ці дві рослини

Як виростити велику й смачну полуницю? Потрібно пам'ятати про правильне розташування рослин. Одна проста хитрість…

08/04/2025 15:12
  • Новини

Найсмачніший паштет з грибів – найкраща намазка для бутербродів у піст

Паштет з грибів – це ідеальна пісна намазка для ваших бутербродів. Легкий, смачний і ситний.

08/04/2025 14:37