Арт-об’єкт уже припав до душі одеситам, що гуляють у парку: скульптуру фотографують з різних точок і роблять фото на її тлі.
«Лелеченьки» – так називається цей новий арт-об’єкт у парку Перемоги: зворушливий, позитивний і дуже сімейний. Його автор – художник і скульптор Лесь Панчишин.
Ініціатором встановлення скульптури стала компанія «Одеські електричні мережі». Крім позитиву і дуже зворушливої тематики, нове творіння українського скульптора стало частиною еколого-просвітницького проекту «ДТЕК» щодо приваблення уваги до необхідності захисту птахів.
Фахівці ДТЕК встановлюють захисні платформи для лелек, які допомагають запобігти загибелі цих птахів і аваріям на електромережах через обвалення гнізд лелек на електролініях.
У соцмережах новий арт-об’єкт назвали символом любові. Він говорить про головне – з любов’ю ставитися до всього живого, до всіх, хто потребує нашого захисту, доброти, піклування.
Марія Котова
Раніше опубліковано: В Одесі з’явився пам’ятник Одеській бабусі
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…