Фото:
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 152 675 осіб. З них вакциновано першою дозою – 90 072 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 62 603 особи.
Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 4 691 872 щеплення. Вакциновано – 3 010 140 осіб, з них отримали першу дозу – 3 010 138 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 1 681 734 особи (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).
Вакцинацію здійснювали силами 802 мобільних бригад з імунізації, 2 692 пунктів щеплень і 267 центрів вакцинації.
Найбільшу кількість щеплень за 23 липня 2021 року було проведено в м. Києві – 26 997 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – також у м. Києві – 702 491 щеплення.
Розподіл проведених щеплень за регіонами за минулу добу виглядає так:
22 травня невеликий дощ очікується у більшості західних областей, на решті територіях країни без опадів.…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Які вони – сім’я і кохання у поважному віці? Чому в одних пар з віком…
З віком хребет може «просідати», що нерідко призводить до опущення внутрішніх органів.
Спостерігаючи за сюрпризами природи, ми стурбовано прикидаємо, скільки коштуватимуть фрукти та ягоди, чи буде врожай…
Пенсіонери та люди з інвалідністю у травні продовжують отримувати грошову допомогу від ВПП ООН. Що…